Kan ni stoppa min order? Kan ni stoppa min order?

Kan ni stoppa min order?

Pajtesa Zhuta Pajtesa Zhuta

Ibland går det lite väl fort, och du kanske ångrar ditt köp strax efter du klickat iväg beställningen? Tyvärr har vi inte möjlighet att stoppa din beställning eftersom vårt lager jobbar väldigt snabbt. Det enklaste för dig som kund är att du helt enkelt inte hämtar ut paketet när det kommit till paketombudet. Då skickas det tillbaka till vårt lager efter 14 dagar och vi hanterar det som en retur. Det är väldigt viktig att du pausar din faktura hos Klarna, så att du inte får en påminnelse för denna. Klarnas chatt samt kontaktuppgifter finns här:

https://www.klarna.com/se/kundservice/

Så snart vi har bearbetat din retur kommer du att motta en uppdaterad faktura från Klarna.

 

Lägg till kommentar

logga in för att lämna en kommentar.